Педіатр розпочав прийом у рубіжанській лікарні, релокованій до Дніпра (адреса, телефон)

У рубіжанській лікарні в Дніпрі розпочав прийом педіатр. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 23 листопада. 

"Звертатися необхідно до КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Рубіжанської міської військової адміністрації. Лікар надає безкоштовні медичні послуги за програмою медичних гарантій: укладання декларацій, консультації, направлення до "вузьких" спеціалістів, на лабораторні та функціональні обстеження, скерування на щеплення тощо", - йдеться в повідомленні. 

Зазначається, що адреса медзакладу: місто Дніпро, вул. Будівельників, 23 (правий берег, Чечелівський район, 1-й поверх будівлі бізнес-центру "ДАЛАС"). Телефон: 066-934-89-79.

 Часи прийому педіатра: понеділок-п'ятниця із 09:00 до 12:30.

Раніше повідомлялось, що в Дніпрі двічі на тиждень переселенців із Луганської області безкоштовно консультує сімейний лікар (контакти).

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті