Переселенців з Кремінної забезпечують твердопаливними печами

Переселенців з Кремінної забезпечують твердопаливними печами. Про це повідомляє Луганська ОВА.

Зокрема, Кремінська громада отримала чергову гуманітарну допомогу від благодійної організації "Восток SOS".

"Цього разу фонд забезпечив вразливі категорії населення з числа кремінян твердопаливними печами для опалення та приготування їжі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що печі доставляються потребуючим мешканцям Кремінської громади по всій території України в рамках проєкту "Забезпечення соціально-вразливих верств населення постраждалих від війни засобами обігріву для проходження зимового періоду" за підтримки TIDES Foundation.

32 печі вже відправлено до Дніпропетровської, Одеської, Черкаської, Рівненської, Хмельницької, Івано-Франківської, Львівської та Волинської областей.

Як повідомлялося раніше, жителів так званої "ЛНР" шантажують прискоренням відмови від громадянства України, а в Рубіжному окупанти залишають на роботі виключно з паспортом РФ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті