Переселенці з Попаснянської громади отримали понад 6000 продуктових наборів у гуманітарних хабах

Гуманітарні хаби Попаснянської громади за тиждень видали понад 6000 продуктових наборів. Про це 14 травня в Telegram повідомила пресслужба Луганської ОВА.

"У хабах Попаснянської громади за тиждень наші ВПО отримали понад 6000 продуктових наборів, з них майже 4700 - поштою. Зокрема. У Новомосковську видано 569 продуктових наборів, для відправки через відділення АТ "Укрпошта" розфасовано ще 2220", - повідомили в обласній адміністрації.

У Черкасах переселенці отримали 449 продуктових наборів і ще 2450 посилок було оформлено через "Укрпошту". 419 переселенців звернулися в гуманітарний хаб у Харкові.

Крім видавання гуманітарної допомоги, у харківському хабі приймали лікар і психолог. Допомога психолога і юриста надавалася також у Черкасах.

"За тиждень подано три інформаційні повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно", - додали в ОВА.

Нарешті, у Новомосковську наші ВПО отримували одяг та іграшки. За потреби відвідувачі могли отримати й допомогу лікаря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ВПО з Луганщини отримали понад 1500 продуктових і майже 600 гігієнічних наборів у Дніпрі та Тернополі за тиждень.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті