Переселенці з Попаснянської громади отримали понад 6000 продуктових наборів у гуманітарних хабах

Гуманітарні хаби Попаснянської громади за тиждень видали понад 6000 продуктових наборів. Про це 14 травня в Telegram повідомила пресслужба Луганської ОВА.

"У хабах Попаснянської громади за тиждень наші ВПО отримали понад 6000 продуктових наборів, з них майже 4700 - поштою. Зокрема. У Новомосковську видано 569 продуктових наборів, для відправки через відділення АТ "Укрпошта" розфасовано ще 2220", - повідомили в обласній адміністрації.

У Черкасах переселенці отримали 449 продуктових наборів і ще 2450 посилок було оформлено через "Укрпошту". 419 переселенців звернулися в гуманітарний хаб у Харкові.

Крім видавання гуманітарної допомоги, у харківському хабі приймали лікар і психолог. Допомога психолога і юриста надавалася також у Черкасах.

"За тиждень подано три інформаційні повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно", - додали в ОВА.

Нарешті, у Новомосковську наші ВПО отримували одяг та іграшки. За потреби відвідувачі могли отримати й допомогу лікаря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ВПО з Луганщини отримали понад 1500 продуктових і майже 600 гігієнічних наборів у Дніпрі та Тернополі за тиждень.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті