Переселенці з Попаснянської громади отримали понад 6000 продуктових наборів у гуманітарних хабах

Гуманітарні хаби Попаснянської громади за тиждень видали понад 6000 продуктових наборів. Про це 14 травня в Telegram повідомила пресслужба Луганської ОВА.

"У хабах Попаснянської громади за тиждень наші ВПО отримали понад 6000 продуктових наборів, з них майже 4700 - поштою. Зокрема. У Новомосковську видано 569 продуктових наборів, для відправки через відділення АТ "Укрпошта" розфасовано ще 2220", - повідомили в обласній адміністрації.

У Черкасах переселенці отримали 449 продуктових наборів і ще 2450 посилок було оформлено через "Укрпошту". 419 переселенців звернулися в гуманітарний хаб у Харкові.

Крім видавання гуманітарної допомоги, у харківському хабі приймали лікар і психолог. Допомога психолога і юриста надавалася також у Черкасах.

"За тиждень подано три інформаційні повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно", - додали в ОВА.

Нарешті, у Новомосковську наші ВПО отримували одяг та іграшки. За потреби відвідувачі могли отримати й допомогу лікаря.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ВПО з Луганщини отримали понад 1500 продуктових і майже 600 гігієнічних наборів у Дніпрі та Тернополі за тиждень.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті