Переселенці з Луганщини, які мешкають у шелтері в Києві, отримали від благодійників одяг та ковдри – ОВА

Переселенці з Луганської, які мешкають в шелтері у столиці України, отримали одяг та ковдри від благодійників. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 1 квітня.

"ВПО з Луганщини, які мешкають в столичному шелтері, отримали одяг та ковдри від благодійників", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що наразі на базі гуртожитку Європейського університету мешкають 290 переселенців, з яких 58 дітей та 100 пенсіонерів. Для них благодійний фонд "Ми-Юкрейніанс" надав речі, іграшки, ковдри та одяг (для потреб дитячих будинків сімейного типу).

Підкреслюється, що в шелтері організовано куточок відпочинку з телевізором та дитячу кімнату з меблями, іграшками, канцелярією. Щотижня мешканці отримують юридичні консультації, допомогу психолога та соціального працівника. На базі гуртожитку на постійній основі приймають терапевт та педіатр.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини у Дніпрі щосереди зможуть отримати безкоштовну психологічну допомогу.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті