Переселенці з Луганщини отримують гумдопомогу у Вінниці й мають можливість записатись на прийом до лікарів (контакти)

ВПО з Луганської області можуть отримати гуманітарну допомогу й записатись на прийом до лікарів у Вінниці. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 22 вересня.

"Майже 400 ВПО з Луганщини надана допомога в Вінниці протягом тижня. Зокрема, їм видано 394 продуктових пакунки та 72 набори від Міжнародної організації з міграції", – сказано в повідомленні.

Крім того, переселенців у хабі приймали з питань реєстрації пошкодженого або зруйнованого майна, а також щодо працевлаштування.

Зазначається, що 38 осіб одержали консультації сімейного лікаря КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" м. Рубіжне безпосередньо в хабі, ще 34 – телефоном.

"Записатися на прийом до лікаря можна за телефоном 096 233 37 77 з 10:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю, – йдеться в повідомленні. – Отримати консультацію з питань роботи хабу – за телефоном 098 174 95 50".

Всі консультації та обстеження проводяться безкоштовно. При наявності та за потреби видаються ліки.

Адреса хабу: м. Вінниця, вул. Праведників світу, 43-Б.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганщини отримали у Кропивницькому продукти харчування й рюкзаки для школярів.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті