Переселенці з Луганщини отримали у Кропивницькому продукти харчування й рюкзаки для школярів

Продукти харчування й рюкзаки для школярів отримали переселенці з Луганщини у Кропивницькому. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 21 вересня.

"За тиждень, що минув, у місцевому хабі нашим ВПО видано 430 продуктових наборів. Для подальшої видачі сформовано ще 200. Також мешканці Луганщини отримали 368 одиниць одягу", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що від БФ "Безпечне майбутнє" та Кропивницького офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) вручені 32 рюкзаки з павербанками та 22 рюкзаки для першокласників з канцелярією. На консультацію до лікаря звернулося 44 людини. За необхідності їм надані медичні препарати.

Раніше повідомлялось, що першокласники з Луганщини одержали в Кропивницькому рюкзаки й пауербанки, понад 300 ВПО отримали продуктові набори за тиждень.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті