Переселенці з Луганщини отримали у Кропивницькому продукти харчування й рюкзаки для школярів

Продукти харчування й рюкзаки для школярів отримали переселенці з Луганщини у Кропивницькому. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 21 вересня.

"За тиждень, що минув, у місцевому хабі нашим ВПО видано 430 продуктових наборів. Для подальшої видачі сформовано ще 200. Також мешканці Луганщини отримали 368 одиниць одягу", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що від БФ "Безпечне майбутнє" та Кропивницького офісу Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) вручені 32 рюкзаки з павербанками та 22 рюкзаки для першокласників з канцелярією. На консультацію до лікаря звернулося 44 людини. За необхідності їм надані медичні препарати.

Раніше повідомлялось, що першокласники з Луганщини одержали в Кропивницькому рюкзаки й пауербанки, понад 300 ВПО отримали продуктові набори за тиждень.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті