Переселенці з Луганщини отримали допомогу на Івано-Франківщині та у Харкові

Жителям Луганщини на Івано-Франківщині продовжують видачу засобів гігієни та продуктів. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 16 липня.

"У центрі допомоги ВПО в Івано-Франківську триває видача допомоги від БФ «Восток SOS», яку розпочали на минулому тижні, та обласної державної адміністрації", - пише він.

Зазначається, що до складу наборів від донора входять продукти харчування та засоби гігієни. Їх надають родинам, в яких є люди з інвалідністю І та ІI груп, а також пенсіонери 70+.

"На поточному тижні отримувачами цієї допомоги стали 35 ВПО", - повідомив Лисогор.

За його словами, працівники хабу впродовж тижня також видали 372 продуктових набори. Консультації надавили спеціаліст із питань зайнятості та лікарі.

Взагалі інформація про роботу Франківського центру допомоги ВПО щоденно актуалізується у телеграм-каналі.

Крім того, Лисогор повідомив, що у Харкові нашим ВПО надали матраци, подушки, ковдри, постільну білизну, рушники, посуд та засоби гігієни

"У Нижньодуванському хабі в м.Харків провели видачу допомоги від гуманітарної місії «Проліска». Її надавали внутрішньо переміщеним особам з Луганської області, які зареєстровані у хабі за адресою вул. Данилевського, 38, за попередньо сформованими списками та які не отримували її наприкінці минулого року. Запрошені ВПО отримали допомогу з семи позицій: матрац, подушка, ковдра", - написав керівник Луганської ОВА.

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті