Переселенці з Луганщини можуть отримати консультацію з пенсійних питань у Полтаві

Для внутрішньо-переміщених осіб з Луганської області у Полтаві працюватимуть фахівці з питань пенсійного забезпечення. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"У гуманітарному штабі Гірської громади в Полтаві нашим переселенцям надаватимуться консультації з питань пенсійного забезпечення представником Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області. Фахівець інформуватиме щодо змін в пенсійному законодавстві, роз’яснюватиме умови призначення пенсії та субсидій", - йдеться у заяві Лисогора.

Графік прийому: щочетверга, 10:00 – 11:30.

Адреса: м. Полтава, вул. М. Дмитрієва, 7.

Як повідомлялося раніше, Кабмін створив Координаційний штаб з питань реалізації прав внутрішньо переміщених осіб

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті