Переселенці з Луганщини можуть отримати консультації з пенсійних питань у Києві (адреса)

ВПО з Луганської області можуть отримати консультації з питань пансійного забезпечення у Києві 21 червня. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 20 червня. 

"У Києві 21 червня нашим ВПО нададуть роз'яснення з пенсійних питань", - йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганщини відбудеться у хабі Гірської громади за адресою: м. Київ, вул. Олекси Тихого, буд. 22 (ст. метро "Шулявська").

Звернутися за вирішенням пенсійних питань можна буде з 10:00 до 15:00.

Раніше повідомлялось, що наступного тижня переселенці мають можливість зателефонувати на "гарячу лінію" до керівництва ПФУ Луганщини.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті