Переселенці з Луганщини можуть отримати допомогу в Рівному за новою адресою

Хаб для переселенців із Луганської області в Рівному працюватиме за новою адресою. Про це 25 червня в Telegram повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Кремінський координаційний центр підтримки переселенців Луганської області, який знаходився в Рівному на вулиці Фабричній, переїхав", - повідомив чиновник.

Тепер цей гуманітарний хаб розташовуватиметься на вулиці Кавказькій, 9А. Зв'язатися з цим хабом можна за телефоном 095-820-97-42.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що координаційні центри підтримки цивільного населення вже створено в усіх областях України.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті