Переселенці з Луганщини можуть отримати допомогу в Рівному за новою адресою

Хаб для переселенців із Луганської області в Рівному працюватиме за новою адресою. Про це 25 червня в Telegram повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Кремінський координаційний центр підтримки переселенців Луганської області, який знаходився в Рівному на вулиці Фабричній, переїхав", - повідомив чиновник.

Тепер цей гуманітарний хаб розташовуватиметься на вулиці Кавказькій, 9А. Зв'язатися з цим хабом можна за телефоном 095-820-97-42.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що координаційні центри підтримки цивільного населення вже створено в усіх областях України.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті