Перехоплення розмови окупантів: "Понад місяць лежать. Лисиці, бл*дь, пацанів обгризають... Нема тіла - нема діла"

Окупанти не забирають тіла своїх загиблих місяцями, і їх обгризають дикі звіри. Про це свідчить перехоплення розмови двох окупантів, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) у своєму Телеграм-каналі 1 лютого.

"Своїх пацанів забрати нах*й не можемо, понад місяць лежать. Лисиці, бл*дь, пацанів обгризають, хавають єб*ть", - каже окупант.

Крім того, він каже про невдоволення діями командування з організації та проведення штурмових дій на позиції підрозділів Сил оборони та значні втрати.

Раніше було опубліковано перехоплення, у якому окупанти обговорюють "пригоди" п'яного сослуживця: "Кисть геть, пісюн відшибло теж".

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті