"Кисть геть, пісюн відшибло теж": окупанти обговорюють "пригоди" п'яного сослуживця, який підірвав у руці РГД

Військовий російської 4 ОМСБр 2 АК на прізвище Воробйов випив алкоголь і потрапив до медиків з відірваною кистю та "розй***ним" тілом. Перехоплення телефонної розмови командира роти та іншим військовослужбовці про його "пригоди" нового пацієнта військових медиків опублікувало Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України в Телеграм 23 січня.

"У тебе якийсь х*й сьогодні зранку поступив у медбат, п'яний блін, з відірваною кистю, з "розй***ним" тілом", - каже командир. - У нього у п'яного в руці на х*й РГДшка розірвалась. Кисть геть, пісюн відшибло теж блін. Права кінцівка теж посічена нормально. Ну і, як завжди, ця сука нарвалася прямо на командувача в медбаті. Бл*дь. Тож давай розбирайся". 

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому російський офіцер розповідає, що на передовій солдати пиячать і відмовляються воювати.

Статті

Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Всі статті