Переговори про виведення важких озброєнь із ЗАЕС вже ведуться і є угода – Макрон

Існує угода про виведення російських важких озброєнь із Запорізької АЕС і зараз тривають переговори щодо умов. Про це 13 грудня заявив президент Франції Еммануель Макрон, повідомляє The Guardian.

"Нам удалося захистити Чорнобиль, і наша мета – захистити Запоріжжя. Найближчі тижні матимуть вирішальне значення", - сказав Макрон, прибувши на міжнародну конференцію.

За його словами, зараз ведуться переговори щодо умов, на яких росіяни погодяться вивести важке озброєння з території станції. Зазначимо, Франція проводить міжнародну конференцію в Парижі, щоб надати термінову допомогу Україні для проходження зими, оскільки російські війська завдають ударів по цивільній інфраструктурі по всій країні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти розмістили на ЗАЕС "Гради" поряд із сховищем відпрацьованого ядерного палива.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті