Передача достатньої кількості засобів ППО Україні схилить РФ до "формули миру" – Зеленський

Росія схилиться до ухвалення "формули миру", якщо Україна отримає достатню кількість систем ППО. Про це 21 листопада під час виступу на Парламентській асамблеї НАТО заявив президент України Володимир Зеленський.

"Коли російські ракети, іранські дрони та інші знаряддя терору не зможуть досягти призначених для них мішеней, росії доведеться робити те, що потрібно нам з вами. А саме – слідувати нашій "формулі миру". Ми можемо це забезпечити, але для цього Україну необхідно забезпечити достатньою кількістю систем ППО та ПРО, достатньою вагою оборонної та фінансової підтримки", - наголосив президент.

Держава-терорист має бачити, що вона не має шансу, додав Зеленський. Повний захист українського неба якраз унеможливить терористичний задум окупантів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Парламентській асамблеї НАТО росію визнали країною-терористом.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті