Перед судом постануть організатори силового перевороту, яких координували російські спецслужби – СБУ (ФОТО)

Слідчі СБУ передали до суду обвинувальний акт на двох громадсько-політичних діячів, яких контррозвідка викрила на початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 31 серпня.

"Зловмисники діяли, координуючись з росіянами та окремими членами ГО "Український вибір", – йдеться в повідомленні. – Серед іншого у 2019 році вони мали зв’язок із приймальнею тодішнього помічника російського президента Владислава Суркова".

Уточнюється, що для силового повалення влади фігуранти розробили план проведення "Національних зборів", які мали зібратися у Києві та оголосити про відсторонення Президента, розпуск Верховної Ради і Уряду.

Підкреслюється, що кошторис цього заходу сягав $9,7 млн.

Як повідомляє СБУ, на момент вторгнення зловмисники так і не отримали повного обсягу обіцяного фінансування.

"Вони обвинувачуються у змові про вчинення дій з метою насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади (ч. 1 ст. 109 ККУ), – сказано в повідомленні. – Слідчі дії тривають".

Раніше повідомлялось, що СБУ заявила про викриття масштабної корупційної схеми в ДСНС.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті