Пентагон попередив Конгрес про брак коштів на зброю для України

Пентагон звернувся до Конгресу із закликом збільшити фінансування допомоги Україні, оскільки невдовзі можуть розпочатися проблеми з постачанням. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на лист надісланий лідерам Конгресу 2 жовтня.

"США повністю вичерпали можливості довгострокового фінансування України в рамках Ініціативи сприяння безпеці (USAI), яка надає гроші для укладання контрактів на постачання зброї", - повідомляється у листі.

Також у листі зазначається, що без додаткового фінансування США доведеться відкласти або скоротити озброєння протиповітряної оборони, боєприпасами, безпілотниками та обладнанням для підриву та ремонту, які є «критично важливими та терміновими зараз, коли Росія готується до проведення зимового наступу».

За інформацією видання, у США вже б закінчилося фінансування, якби раніше цього року Пентагон не зрозумів, що переоцінив уже надіслане обладнання, вивільнивши приблизно 6,2 мільярда доларів.

Як повідомлялось раніше, Єрмак поговорив із Салліваном на тему поточних потреб ЗСУ.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті