Пенсіонери з Луганщини зможуть отримати консультації у Старобільскому хабі в Києві

У вівторок 23 січня на пенсійників Луганщини очікують у хабі Старобільщини в Києві. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор.

"23 січня з 10:00 до 15:00 там відбудеться прийом спеціалістами ПФУ нашого регіону внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово мешкають у Києві", - зазначив Лисогор. 

Звернутися за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 до 15:00 до хабу Старобільської районної державної адміністрації. 

Адреса: м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26а, кабінет 330 (станція метро "Печерська")

Як повідомлялося, понад 835 мільйонів гривень отримали пенсіонери Луганщини в січні.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті