Пауерліфтери з порушеннями зору з прифронтового Слов'янська перемогли в чемпіонаті України

Пауерліфтери з порушеннями зору зі Слов'янська Донецької області здобули 14 медалей на чемпіонаті України, який відбувся в Рівному. Про це повідомило управління фізкультури та спорту Донецької ОВА в Телеграм.

"З 16 по 18 лютого в місті Рівне відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу та жиму лежачи серед спортсменів з порушеннями зору. Від Донеччини на змаганнях виступили 7 вихованців Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю, представники Слов’янської громади, яких підготували заслужені тренери України Ігор Котляров та Олексій Позднухов", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що серед жінок перемогами в пауерліфтингу та жиму лежачи у своїх категоріях відзначилися Василиса Козирева (до 52 кг), Валентина Григор’єва (до 67,5 кг) і Римма Багнюк (понад 90 кг). Серед чоловіків дві золоті медалі у своїх категоріях здобули Володимир Шаульський (до 56 кг), Володимир Драний (до 60 кг) і Юрій Романюк (до 67,5 кг). Двічі срібним призером у категорії до 75 кг став Валентин Хоменко.

Раніше повідомлялось, що українська спортсменка Ірина Коляденко виграла "золото" на ЧЄ-2024 зі спортивної боротьби.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті