Українська спортсменка Ірина Коляденко виграла "золото" на ЧЄ-2024 зі спортивної боротьби

У Бухаресті (Румунія) триває чемпіонат Європи зі спортивної боротьби. Другий день фіналів турніру з жіночої боротьби приніс збірній України першу золоту нагороду, - передає Укрінформ.

Чемпіонкою Європи стала Ірина Коляденко, яка захистила титул у ваговій категорії до 65 кг.

У фіналі Коляденко з рахунком 6:0 взяла гору над іншою українкою Катериною Зелених, яка представляє РумуніюБронзові медалі здобули Соломія Винник (до 57 кг) та Юлія Ткач-Остапчук (до 62 кг).Як повідомлялося, днем раніше срібними призерками ЧЄ-2024 стали українки Аліна Філіпович (вагова категорія до 59 кг), Тетяна Сова-Ріжко (68 кг) та Анастасія Шустова (76 кг).

Континентальну першість у столиці Румунії 17-18 лютого завершать борці вільного стилю.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті