Патрушев продовжує брехати, що у слідства є докази зв'язку виконавців теракту в "Крокусі" з Україною 

Секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев укотре бездоказово звинуватив Україну в причетності до теракту в підмосковному "Крокус Сіті Холі". Про це пишуть російські ЗМІ, цитуючи його заяву на нараді з безпеки в Північно-Західному федеральному окрузі.

"Під час розслідування підтверджено і процесуально закріплюється зв'язок безпосередніх виконавців цього теракту з українськими націоналістами", - не навів Патрушев жодної конкретики. 

Як повідомлялося раніше, затримані за підозрою у скоєнні терористичного акту в підмосковному "Крокус Сіті Холі" громадяни Таджикистану з перших же хвилин зазнавали тортур. Жодних доказів їхнього зв'язку з Україною, крім їхніх нібито свідчень, а також голослівних заяв Путіна і керівників підконтрольних йому силових відомств про те, що бойовики "рухалися в бік кордону з Україною", немає.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті