«Хочуть зруйнувати наш унікальний міжетнічний баланс»: глава ФСБ знову звинуватив ГУР України в причетності до теракту в «Крокусі»

Глава ФСБ Олександр Бортніков знову бездоказово заявив, що хоча слідство у кримінальній справі щодо теракту в «Крокус Сіті Холі» триває, «вже можна з упевненістю сказати», що Головне управління розвідки Міноборони України має «безпосередній стосунок» до нападу, - пишуть росЗМІ.

Подробиць директор ФСБ не навів. Він заявив, що однією з цілей замовників теракту було заподіяння шкоди відносинам країн СНД «з використанням релігійного і національного чинників».

«Наші геополітичні опоненти розраховують зруйнувати унікальний міжетнічний і міжконфесійний баланс, що склався за тривалий період співіснування наших народів», - видав Бортніков.

На початку травня глава ФСБ говорив, що основний організатор перебуває за кордоном, не уточнивши, де саме.

Нагадаємо, що влада України неодноразово наголошувала, що країна не має стосунку до нападу на концертний зал. Причетність Києва відкидали і країни «Групи семи»: США, Велика Британія, Німеччина, Італія, Канада, Франція і Японія. Французький президент Емманюель Макрон назвав загрозливими заяви російської сторони.

Як повідомлялося раніше, Путін і керівники підконтрольних йому силових відомств безпідставно й бездоказово заявляють про «український слід» та ігнорують факт того, що відповідальність за теракт узяв на себе один із підрозділів ІДІЛ - ІДІЛ-Х (афганська структура ІД, також називається «Вілаят Хорасан»).

Радник американського президента Джо Байдена Джейк Салліван заявив, що Росія знає, що в ній винна ІД, і нагадав, що Вашингтон попереджав Москву про підготовку теракту.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті