Пасічнику показали "ефективність". Ватажок "ЛНР" вирішив не змінювати склад "уряду"

Ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник вирішив не змінювати основного складу так званого "уряду". Про це він написав у себе в Телеграм.

Він нагадав, що раніше згідно із законодавством Російської Федерації, старий склад "уряду" склав повноваження перед нібито обраним "главою".

"Підписав указ про формування Уряду Луганської Народної Республіки. Основний склад Уряду ЛНР на чолі з його головою Сергієм Козловим залишив без змін: та команда, що вже склалася, показала ефективність своєї роботи, компетентність і професіоналізм", - не став змінювати фейковий уряд Пасічник.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті