Пасічник своїм «законом» затвердив вступ «ЛНР» до якоїсь співдружності «Донбас»

Ватажок «ЛНР» Леонід Пасічник підписав "закон" "Про затвердження укладення Угоди про створення Співдружності "Донбас". Про це пишуть місцеві ЗМІ.

До цієї «співдружності», крім окупованих територій Донецької та Луганської областей, також увійдуть Ростовська та Воронезька області РФ.

Згідно з документом, вищим органом управління співдружності є Рада, до складу якої від окупованого Донбасу увійдуть глави окупаційних адміністрацій «ДНР/ЛНР» Денис Пушилін і Леонід Пасічник.

Планується, що окуповані території сходу України в рамках об'єднання співпрацюватимуть із російськими сусідами у сферах сільського господарства, енергетики, транспорту, промисловості, соціального та економічного розвитку тощо. 

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті