Пасічник розповів про досягнення російської пропаганди в "ЛНР", відкривши "будинок журналіста"

На окупованій Луганщині з'явилися нові механізми для посилення російської пропаганди, зокрема відкрився "будинок журналіста". Про це повідомив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник у своєму Телеграм-каналі 29 листопада.

"У нашій республіці почав працювати "будинок журналіста", - написав Пасічник і уточнив, що російські пропагандисти "вже проводять тут перший форум".

"Ще одна сьогоднішня знакова подія - республіка отримала власний регіональний загальнодоступний канал", - повідомив також Пасічник.

Раніше повідомлялося, що РФ готує нове покоління пропагандистів для роботи в ЗМІ окупованих територій України.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті