Пасічник підтвердив "приліт" у Сорокине (Краснодон) і повідомив про евакуацію, псевдоексперт із "ЛНР" "підрахував" американські ракети

Удар по складу боєприпасів в окупованому Сорокиному (Краснодоні) Луганської області 13 травня підтвердив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник. Про це він написав у своєму Телеграм-каналі.

"Цього разу терористичного обстрілу з боку ЗСУ зазнало місто військової слави Краснодон. У результаті обстрілу почалася пожежа", - написав Пасічник і заявив, що "ситуацію тримає на особистому контролі".  

За словами Пасічника, "вживають заходів щодо евакуації людей", а дорогу в місто перекрито, транспорт пущено об'їзною трасою.

"За попередніми даними постраждало четверо людей", - ідеться в повідомленні.

Тим часом псевдоексперт із "ЛНР", зрадник і колишній майор української поліції Андрій Мрочко заявив, що в промзону Сорокине прилетіло щонайменше три американські ракети. 

"Київські бойовики випустили щонайменше три ракети американського виробництва по промисловій зоні Краснодона", - цитують його коментарі окупаційні ЗМІ.

На відео, розміщеному окупаційним ресурсом, видно щонайменше три осередки сильної пожежі. 

Раніше повідомлялося, що в окупованому Сорокиному (Краснодоні) Луганської області "прилетіло" в склади боєприпасів окупантів, почалася детонація.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті