ПАРЄ створило спецкомітет щодо дітей України на чолі з депутаткою Хоменко

Спеціальний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи, який працюватиме над   питанням порушення прав українських дітей російськими окупантами, очолила народний депутат Олена Хоменко. Про це повідомила заступниця голови фракції Слуга Народу Євгенія Кравчук у Facebook 27 листопада.

"Щойно на Бюро ПАРЄ схвалили персональний склад Спеціального комітету зі становища дітей України. Його очолила Олена Хоменко, моя колега з української делегації", - зазначила Кравчук.

Також вона додала, що перше засідання комітету відбудеться 15 грудня в Парижі.

"Працюватимемо над питаннями порушення прав дітей російськими окупантами, а також проблемою викрадення та депортації українських діток", - наголосила Кравчук.

Євгенія Кравчук також увійшла до комітету разом з Марією Мезенцевою, Павлом Сушко,  Олександрою Устиновою та Ларисою Білозір.

Як повідомлялось раніше, Держдеп заявив, що уряд Білорусі разом із владою РФ причетні до незаконного вивезення дітей з окупованих територій України.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті