ПАРЄ одноголосно визнала РПЦ інструментом кремлівської пропаганди та впливу

Парламентська асамблея Ради Європи одноголосно (ПАРЕ) визнала російську православну церкву (РПЦ) інструментом кремлівської пропаганди та впливу. Про це повідомив у Телеграм голова комітету ПАРЄ з питань міграції, біженців та переміщених осіб і народний депутат України Олексій Гончаренко 17 квітня.

"А патріарха кіріла та ієрархів рпц визнано співучасниками злочинів росії проти України в імʼя "русского мира".

Ще одне важливе рішення враховане Асамблеєю, яке я формулював своїми поправками та відстоював. Оскільки рпц рф не має нічого спільного зі свободою віросповідання, а є зброєю терористичної росії проти України", - написав також Гончаркнко. 

Нагадаємо, раніше Комітет ПАРЄ визнав російського диктатора путіна нелегітимним. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті