Комітет ПАРЄ визнав Путіна нелегітимним - нардеп Гончаренко

Комітет Парламентської асамблеї Ради Європи з правових питань та прав людини визнав російського диктатора Путіна нелегітимним та закликав країни-члени Ради Європи, країн-спостерігачів, до яких входить США та інші країни Європейського Союзу, зупинити всі контакти з російською владою. Про це заявив народний депутат України, член Постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ Олексій Гончаренко 15 квітня.

"Тільки що юридичний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи визнав Путіна нелегитимним. За моєю поправкой вибори у Росії були названі "так званими президентськими виборами", а також нечесними і несвободними", - сказав Гончаренко.

"Визнати, що Путін - це просто диктатор, абсолютно нелегітимний, це важливе завдання, яке перед нами стоїть. ПАРЄ з цим призовом звертається до країн-членів Ради Європи, країн-спостерігачів, до яких входить США та інші країни Європейського Союзу, розірвати з ним всі контакти, крім гуманітарних...", - додав Гончаренко.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті