Партизани в окупованій Євпаторії виявили підпільний завод із виробництва "зубів дракона"

Партизани знайшли підпільний завод для виробництва "зубів дракона" в Євпаторії (тимчасово окупований Крим). Крім того, тут поставлено на потік виготовлення протитанкових "їжаків". Про це повідомляє партизанський рух "Атеш" у Телеграм 13 лютого.

"Агенти нашого руху виявили підпільне підприємство з виготовлення фортифікаційних споруд у Євпаторії", - йдеться у повідомленні.

Як стало відомо партизанам, на підприємстві виготовляють залізобетонні конструкції, у тому числі "зуби дракона" і протитанкові "їжаки".

"Продукцію передають російським окупаційним військам, які продовжують будувати фортифікаційні споруди вздовж берегової лінії та адмінкордону з Херсонською областю", - додають в "Атеш".

Крім того, за їхніми даними, роботи на лінії оборони тривають у прискореному режимі.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті