Партизани знищили залізничне полотно біля Щастя, ускладнивши окупантам транспортування техніки (ВІДЕО, ФОТО)

Луганські партизани біля окупованого Щастя знищили залізничне полотно, значно ускладнивши окупантам транспортування техніки й особового складу, а також викраденого зерна, ввечері 6 січня. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі 7 січня.

"Увечері 6 січня біля Щастя за допомогою саморобного вибухового пристрою знищено залізничне полотно сполучення "м. Луганськ – с. Лантратівка", – сказано в повідомленні.

"За вільний Луганськ!", – чути на відео голос партизана, який закладає вибухівку.

Підкреслюється, що вказане залізничне сполучення використовується росіянами для транспортування військової техніки, особового складу та БК. Крім того, у зворотньому напрямку рашисти вивозять цим шляхом українське зерно на територію РФ.

"У своїх ЗМІ рашисти самі зізнаються, що тільки зі Старобільського елеватору викрали більше 1000 тонн зерна", – зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що луганські партизани підпалили обладнання автоматизованого керування залізницею на одній з ділянок.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті