Партизани "Атеш" показали, як зробили диверсію на залізниці Ростов-на-Дону – Маріуполь

Партизанський рух «АТЕШ» провів диверсію у Ростові-на-Дону. Про це партизани написали у своєму ТГК 24 червня.

"Наш агент спалив релейну шафу на залізничній дорозі Ростов-на-Дону - Маріуполь. Координати: 47.14539, 39.34108", - йдеться в повідомленні.

В "АТЕШ" зазначили, що ця залізнична гілка відіграє ключову роль у перекиданні військових сил і техніки між різними частинами Південного військового округу рф. Також відкриває доступ до морського шляху. 

"Диверсії такого штибу не дають окупантам розслабитися, нагадуючи, що вони мають нести відповідальність за свої дії, навіть на території РФ", - пишуть партизани.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті