Партнери України вже визначили тип літаків, які отримають ЗСУ – Ігнат

Міжнародні партнери вже визначили тип літаків, які можуть надати Україні. Про це 24 січня в ефірі національного телемарафону заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

"Вже фактично визначено тип літака, який, ймовірно, буде надано Україні, та відповідні терміни підготовки особового складу", - сказав він.

За словами Ігната, тема з постачанням авіації ніколи не сходила з порядку денного. Цим питанням регулярно займається найвище військове керівництво України та керівництво Міноборони. Тему також постійно обговорюють українські представники у різних міжнародних колах.

"Дати Україні таку зброю, як багатоцільовий літак, ми просили ще на початку вторгнення росії. Це зрозуміло, тому що без авіації, без надійного авіаційного прикриття дуже важко взагалі проводити будь-які бойові дії", - сказав він.

Також Ігнат підкреслив, що йдеться не лише про передачу техніки чи підготовку пілотів – а й підготовку авіаційних інженерів. Саме тому процес передачі на баланс України винищувачів триває не так просто, як хотілося б.

Нагадаємо, напередодні міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що тема бойових літаків для України зрушила з мертвої точки.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті