Парламент Угорщини ратифікував вступ Швеції до НАТО

Угорщина ратифікувала членство Швеції в НАТО, ставши останньою країною-членом Альянсу, яка зробила це. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на Reuters та угорське видання Telex.

Як повідомляється, 188 депутатів угорського парламенту проголосували за ратифікацію заявки Швеції, водночас лише 6 виступили проти цього. 

Нагадаємо, Угорщина залишалась єдиною з 31 країни НАТО, яка не ратифікувала членство Швеції.

Як повідомлялося, раніше Туреччина офіційно схвалила заявку Швеції на вступ до НАТО. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті