Парламент Туреччини схвалив вступ Фінляндії до НАТО

Парламент Туреччини 30 березня ухвалив законопроект про вступ Фінляндії до НАТО. Про це повідомляє Anadolu.

Законопроект, який затверджує вступ Фінляндії до НАТО, був ухвалений Великим національним збором Туреччини. Пізніше відповідний документ схвалили на Генеральній асамблеї Великих національних зборів Туреччини.

Голосування парламенту Туреччини було останньою перешкодою на шляху Фінляндії до вступу до НАТО. Її можливе приєднання збільшить удвічі сухопутний кордон НАТО з Росією.

Як тільки Туреччина повідомить США про те, що її парламент схвалив заявку Фінляндії, генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг офіційно запросить Фінляндію приєднатися до НАТО.

Як повідомлялося, Фінляндія готова вступити до НАТО без Швеції, якщо Туреччина не схвалить заявку Стокгольму.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті