Парламент Словаччини визнав російський режим терористичним

У Словаччині парламент визнав росію країною-спонсором тероризму, а чинний режим у державі - терористичним. Про це повідомляє словацьке видання Aktuality.

Національна Рада ухвалила резолюцію, в тексті якої нинішній російський режим визначається як терористичний, а росія - державою, що підтримує тероризм.

Депутати також засудили прямі та непрямі погрози росії застосувати ядерну зброю. У постанові Національна Рада Словаччини заявила, що не визнає проведення та результатів референдумів у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях України, вважаючи ці території такими, що залишаються у складі України.

Парламент також висловив підтримку зусиллям зі створення спеціального трибуналу для переслідування злочинів агресії та підтримку переслідування злочинів проти людяності та військових злочинів.

Як повідомлялося раніше, прес-секретар путіна Дмитро Пєсков пропонує не приймати близько до серця визнання РФ країною-терористом. 

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті