Розкол в УПЦ МП! Парафії в Краматорську перейшли у пряме підпорядкування Руської православної церкви

Парафії УПЦ Московського патріархату, що діють у Краматорську Донецької області, перейшли в пряме підпорядкування Руської православної церкви (РПЦ). Це випливає з інформації, опублікованої на сайті Мін'юсту РФ 21 липня.

"Парафії Краматорська увійшли до складу "Горлівської Єпархії РПЦ", яка разом із "Донецькою Єпархією" підпорядкована РФ", - із посиланням на сайт російського Мін'юсту пише Телеграм-канал "Донбасс. Важно".

Раніше журналісти підрахували, скільки нерухомості та землі у Московського патріархату в різних регіонах України.

Тим часом раніше повідомлялося, що в храмі деокупованого українською армією Лиману в Донецькій області вперше відбулося богослужіння Православної Церкви України (ПЦУ) 20 липня.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті