Папу Римського терміново госпіталізували до лікарні

Папу Римського терміново госпіталізували до лікарні Джемеллі в Римі. Причиною госпіталізації називають респіраторну інфекцію. Про це повідомила італійська щоденна газета Corriere della Sera, - пише "Оbozrevatel".

Зазначається, що госпіталізація триватиме кілька днів.

Видання зазначає, що Франциск прибув до лікарні на кареті швидкої допомоги. У нього виявились проблеми з серцем та дихальна недостатність.

Згідно з повідомленням пресслужби Ватикану, Понтифік страждає від "респіраторної інфекції (за винятком інфекції Covid 19), яка вимагатиме кількох днів відповідної медичної терапії в лікарні".

Зазначається, що останніми днями Франциск скаржився на певні труднощі з диханням. Зокрема, Папа почав відчувати біль у грудях одразу після загальної аудієнції на площі Святого Петра, коли він уже перебував у своїй резиденції Casa Santa Marta. Його особиста медсестра Массіміліано Страппетті порадив йому звернутися до кардіологічного відділення для обстеження.

Аналізи показали респіраторну інфекцію. Хвороба вважається такою, що не викликає занепокоєння. Комп’ютерна томографія грудної клітки Понтифіка дала негативний результат, що також оцінюється медиками, як добрий знак.

Недавно 86-річний Франциск дав інтерв'ю на швейцарському телебаченні, і його запитали, як він почувається після десяти років понтифікату.

"Я старий. У мене менше фізичного опору, коліно завдає фізичного страждання, навіть якщо воно зараз добре заживає", – сказав Папа Римський.

У житті Франциска були проблеми зі здоров'ям. У віці 21 року через важку пневмонію йому видалили верхню частку правої легені. Вже у старшому віці у нього розвинувся радикуліт, а кілька років тому він пережив операцію з видалення катаракти.

Близько року Понтифік також страждає від болю в колінах, через що він змушений пересуватися в інвалідному візку або за допомогою тростини.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті