Папу Римського терміново госпіталізували до лікарні

Папу Римського терміново госпіталізували до лікарні Джемеллі в Римі. Причиною госпіталізації називають респіраторну інфекцію. Про це повідомила італійська щоденна газета Corriere della Sera, - пише "Оbozrevatel".

Зазначається, що госпіталізація триватиме кілька днів.

Видання зазначає, що Франциск прибув до лікарні на кареті швидкої допомоги. У нього виявились проблеми з серцем та дихальна недостатність.

Згідно з повідомленням пресслужби Ватикану, Понтифік страждає від "респіраторної інфекції (за винятком інфекції Covid 19), яка вимагатиме кількох днів відповідної медичної терапії в лікарні".

Зазначається, що останніми днями Франциск скаржився на певні труднощі з диханням. Зокрема, Папа почав відчувати біль у грудях одразу після загальної аудієнції на площі Святого Петра, коли він уже перебував у своїй резиденції Casa Santa Marta. Його особиста медсестра Массіміліано Страппетті порадив йому звернутися до кардіологічного відділення для обстеження.

Аналізи показали респіраторну інфекцію. Хвороба вважається такою, що не викликає занепокоєння. Комп’ютерна томографія грудної клітки Понтифіка дала негативний результат, що також оцінюється медиками, як добрий знак.

Недавно 86-річний Франциск дав інтерв'ю на швейцарському телебаченні, і його запитали, як він почувається після десяти років понтифікату.

"Я старий. У мене менше фізичного опору, коліно завдає фізичного страждання, навіть якщо воно зараз добре заживає", – сказав Папа Римський.

У житті Франциска були проблеми зі здоров'ям. У віці 21 року через важку пневмонію йому видалили верхню частку правої легені. Вже у старшому віці у нього розвинувся радикуліт, а кілька років тому він пережив операцію з видалення катаракти.

Близько року Понтифік також страждає від болю в колінах, через що він змушений пересуватися в інвалідному візку або за допомогою тростини.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті