Папу Римського терміново госпіталізували до лікарні

Папу Римського терміново госпіталізували до лікарні Джемеллі в Римі. Причиною госпіталізації називають респіраторну інфекцію. Про це повідомила італійська щоденна газета Corriere della Sera, - пише "Оbozrevatel".

Зазначається, що госпіталізація триватиме кілька днів.

Видання зазначає, що Франциск прибув до лікарні на кареті швидкої допомоги. У нього виявились проблеми з серцем та дихальна недостатність.

Згідно з повідомленням пресслужби Ватикану, Понтифік страждає від "респіраторної інфекції (за винятком інфекції Covid 19), яка вимагатиме кількох днів відповідної медичної терапії в лікарні".

Зазначається, що останніми днями Франциск скаржився на певні труднощі з диханням. Зокрема, Папа почав відчувати біль у грудях одразу після загальної аудієнції на площі Святого Петра, коли він уже перебував у своїй резиденції Casa Santa Marta. Його особиста медсестра Массіміліано Страппетті порадив йому звернутися до кардіологічного відділення для обстеження.

Аналізи показали респіраторну інфекцію. Хвороба вважається такою, що не викликає занепокоєння. Комп’ютерна томографія грудної клітки Понтифіка дала негативний результат, що також оцінюється медиками, як добрий знак.

Недавно 86-річний Франциск дав інтерв'ю на швейцарському телебаченні, і його запитали, як він почувається після десяти років понтифікату.

"Я старий. У мене менше фізичного опору, коліно завдає фізичного страждання, навіть якщо воно зараз добре заживає", – сказав Папа Римський.

У житті Франциска були проблеми зі здоров'ям. У віці 21 року через важку пневмонію йому видалили верхню частку правої легені. Вже у старшому віці у нього розвинувся радикуліт, а кілька років тому він пережив операцію з видалення катаракти.

Близько року Понтифік також страждає від болю в колінах, через що він змушений пересуватися в інвалідному візку або за допомогою тростини.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті