Паломники-хасиди покидають Умань: в МВС розповіли, як минуло святкування Рош га-Шана

Паломники-хасиди почали покидати Умань 18 вересня. Про це повідомило МВС України у своєму Телеграм-каналі.

"Із 8-ї години понеділка паломники-хасиди почали виїжджати з міста. Заходи минули без суттєвих порушень, – сказано в повідомленні. – Протягом дев'яти днів до поліції на території паломництва та міста Умані надійшло близько 80 звернень".

Зазначається, що повідомляли про порушення правил дорожнього руху, втрату документів та особистих речей. Працівники міграційної поліції та Державної міграційної служби задокументували одне порушення правил перетину кордону. Поліція та рятувальники проводили роз'яснювальну роботу, у посиленому режимі працювали усі служби, було створено ситуаційний центр.

"Наразі безпекова ситуація залишається контрольованою", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що святкування Рош га-Шана в Умані пройшло без надзвичайних подій: всього було 35 тисяч паломників.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті