Палата представників США зараз не розглядатиме допомогу Україні - Джонсон

Спікер Палати представників США Майк Джонсон зараз не виноситиме на розгляд проєкту щодо фінансування допомоги Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Джонсона у коментарі журналісту Джейку Шерману.

Джонсон зазначив, що сьогодні не виноситиме на розгляд та голосування у Палаті представників документ щодо продовження фінансування міжнародної допомоги.

"Ми маємо справу з процесом асигнувань. У нас є негайні терміни, і саме на цьому зараз зосереджено увагу Палати представників", - сказав він журналісту.

Нагадаємо, 13 лютого Сенат США схвалив законопроєкт з допомогою Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95 млрд доларів. Зокрема, для України передбачено понад 60 млрд доларів.

Як повідомлялося, 8 лютого Сенат США проголосував за розгляд законопроєкту про допомогу Україні, Ізраїлю й Тайваню. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті