Палата представників США може розглянути законопроєкт про допомогу Україні наступного тижня

Марджорі Тейлор Грін, яка представляє в Палаті представників американського Конгресу Республіканську партію, повідомила, що спікер Майк Джонсон планує винести на розгляд законопроєкт про допомогу Україні в прив'язці до допомоги Ізраїлю наступного тижня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" 13 квітня.

"Спікер Джонсон міг би винести на обговорення окремий пакет допомоги Ізраїлю цього тижня. Але замість цього, найімовірніше, наступного тижня він пов'яже допомогу Ізраїлю з $60 млрд для України, щоб чинити тиск на членів конгресу з метою змусити їх фінансувати Україну", - заявила представниця.

Водночас сама Грін, яка виступає проти військової допомоги Києву, зазначила: "Не прив'язуйте Україну до Ізраїлю. Військова допомога Україні та Ізраїлю не повинні бути пов'язані між собою".

Раніше Джонсон заявляв, що після великодніх канікул має намір винести на розгляд законопроєкт про додаткову допомогу Україні, який включатиме "важливі нововведення".

Як приклад нововведень спікер назвав надання Україні кредиту. За його словами, "навіть президент Трамп говорив про концепцію позики, де (...) ми не просто надаємо іноземну допомогу, а встановлюємо з ними такі відносини, за яких вони зможуть повернути їх нам, коли настане час".

Він також згадав закон про REPO (угода з продажу цінних паперів, що передбачає їхній зворотний викуп), який передбачає конфіскацію російських суверенних активів, заморожених у США, і передання їх Україні.

Нагадаємо, президент Зеленський заявив, що Україна "програє війну", якщо Конгрес Сполучених Штатів не схвалить військову допомогу для протистояння вторгненню росії.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті