Від рашистських обстрілів на Херсонщині загинули 32 мирні мешканці з моменту звільнення Херсону від окупантів

З моменту деокупації Херсона росія вбила на тариторії Херсонської області 32 цивільних мешканців. Про це повідомив Голова Національної поліції України Ігор Клименко на своїй сторінці у Facebook 26 листопада.

"Щоденні російські обстріли знищують місто та вбивають мирних місцевих мешканців, – написав Клименко. – Всього з часу деокупації росія вбила на Херсонщині 32 цивільних".

Він уточнив, що багато людей евакуюються, щоб знайти прихисток у спокійніших регіонах держави.

"Але й чимало містян залишаються у своїх домівках, – зазначив Клименко. – І нам потрібно забезпечити їм максимально можливу безпеку".

Підкреслюється, що з цією метою Національна поліція України організовано відновлює свою роботу на деокупованій частині Херсонщини.

Раніше повідомлялось, що з Херсона вирушив перший безкоштовний поїзд із евакуйованими.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті