Від рашистських обстрілів на Херсонщині загинули 32 мирні мешканці з моменту звільнення Херсону від окупантів

З моменту деокупації Херсона росія вбила на тариторії Херсонської області 32 цивільних мешканців. Про це повідомив Голова Національної поліції України Ігор Клименко на своїй сторінці у Facebook 26 листопада.

"Щоденні російські обстріли знищують місто та вбивають мирних місцевих мешканців, – написав Клименко. – Всього з часу деокупації росія вбила на Херсонщині 32 цивільних".

Він уточнив, що багато людей евакуюються, щоб знайти прихисток у спокійніших регіонах держави.

"Але й чимало містян залишаються у своїх домівках, – зазначив Клименко. – І нам потрібно забезпечити їм максимально можливу безпеку".

Підкреслюється, що з цією метою Національна поліція України організовано відновлює свою роботу на деокупованій частині Херсонщини.

Раніше повідомлялось, що з Херсона вирушив перший безкоштовний поїзд із евакуйованими.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті