"Освіта" від рашистів: запрошуємо на відеопрогулянку в Рубіжанську гімназію. Тобто, в те, що від неї залишилось

Гімназію №4 в Рубіжному на Луганщині окупанти перетворили на чергові декорації до фільму жахів. Відповідне відео, зняте майже через рік після початку повномасштабного армійського вторгнення, і фото будівлі до війни розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 16 лютого.

"Гімназія №4 у Рубіжному. До та після окупації", – сказано в повідомленні.

Раніше були опубліковані фото, які демонструють, що окуповане Рубіжне майже через рік після початку активних бойових дій перетворилось на суцільні руїни.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті