Зеленський отримав sms про початок повномасштабного вторгнення о 5:17 24 лютого від голови Держприкордонслужби: що там було

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко відправив особисто Зеленському sms про початок повномасштабного російського вторгнення о 5:17 24 лютого 2022 року. Про це Дейнеко розповів в інтерв’ю "Українській правді", опублікованому 24 лютого 2023 року.

"Особисто Зеленському я відправив sms о 5-й годині 17 хвилин, що йде вторгнення", – сказав Дейнеко.

Він також процитував це повідомлення: "Доброго ранку, шановний пане президенте. Дозвольте доповісти. Це – повномасштабна військова агресія з боку Російської Федерації. Обстріляні ряд пунктів пропуску на кордоні з РФ, ведеться вогонь "Градами" з їх території. Над Чорнобильською зоною чутно проліт реактивної авіації. Також "Гради" б'ють з Криму. На даний момент 5 поранених. Мої підрозділи займають позиції". 

"Тобто я доповів, що це не провокація, що це дійсно повномасштабне вторгнення", – уточнив Дейнеко.

Він підкреслив, що вторгнення почалося о 3:40 на ділянці Луганського прикордонного загону, це Міловський район, населений пункт Зоринівка.

"Там диверсійно-розвідувальна група російських військ напала на прикордонний пост, зав'язався бій, – сказав голова ДПСУ. – Одразу ми мали першого загиблого воїна в цій повномасштабній агресії".

Раніше повідомлялось, що з нагоди річниці повномасштабного вторгнення Зеленський заявив: Українці обрали не білий прапор, а синьо-жовтий стяг.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті