Зеленський отримав sms про початок повномасштабного вторгнення о 5:17 24 лютого від голови Держприкордонслужби: що там було

Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко відправив особисто Зеленському sms про початок повномасштабного російського вторгнення о 5:17 24 лютого 2022 року. Про це Дейнеко розповів в інтерв’ю "Українській правді", опублікованому 24 лютого 2023 року.

"Особисто Зеленському я відправив sms о 5-й годині 17 хвилин, що йде вторгнення", – сказав Дейнеко.

Він також процитував це повідомлення: "Доброго ранку, шановний пане президенте. Дозвольте доповісти. Це – повномасштабна військова агресія з боку Російської Федерації. Обстріляні ряд пунктів пропуску на кордоні з РФ, ведеться вогонь "Градами" з їх території. Над Чорнобильською зоною чутно проліт реактивної авіації. Також "Гради" б'ють з Криму. На даний момент 5 поранених. Мої підрозділи займають позиції". 

"Тобто я доповів, що це не провокація, що це дійсно повномасштабне вторгнення", – уточнив Дейнеко.

Він підкреслив, що вторгнення почалося о 3:40 на ділянці Луганського прикордонного загону, це Міловський район, населений пункт Зоринівка.

"Там диверсійно-розвідувальна група російських військ напала на прикордонний пост, зав'язався бій, – сказав голова ДПСУ. – Одразу ми мали першого загиблого воїна в цій повномасштабній агресії".

Раніше повідомлялось, що з нагоди річниці повномасштабного вторгнення Зеленський заявив: Українці обрали не білий прапор, а синьо-жовтий стяг.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті