Особливо коли Росія готується до нового наступу: Єрмак заявив, що допомога США збільшує шанси України на перемогу

Ухвалене Палатою представників Конгресу США рішення про схвалення пакета допомоги Україні на $61 млрд збільшує шанси України на перемогу над Росією. Про це заявив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак в інтерв'ю CNN, - пише "Інтерфакс.Україна" 21 квітня.

"Це дуже важливе для нас рішення. Без сумніву, його ухвалення збільшує наші шанси на перемогу над агресором, особливо зараз, коли ми бачимо, що Росія готується до нового наступу", - сказав Єрмак, повідомляє пресслужба Офісу президента.

Він подякував президенту США та його адміністрації за докладені зусилля, а також американському народу - за підтримку України.

За його словами, Україна найбільше потребує боєприпасів калібру 155 мм, ракет ATACMS, безпілотників, засобів радіоелектронної боротьби, літаків F-16, додаткових систем Patriot і ракет до них.

"Без цього ми не можемо захистити наші міста і людей. Ми потребуємо поставок цього терміново, тому що ціна - життя українців", - наголосив Єрмак.

Він також укотре наголосив, що Росія не зможе окупувати українські території, бо українці мужньо продовжують захищати свої землі до перемоги, а допомога партнерів, зокрема США, робить Україну сильнішою.

Як повідомлялося, спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон, який раніше відмовлявся виносити на розгляд законопроєкт про допомогу Україні, змінив свою думку після ознайомлення з розвідувальними даними і свідченнями про злочини РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Світ
19.08.2025
15:24

Миру не буде, навіть якщо... Прогноз з аналізом «першопричин»

Проблемою для Путіна є не війна. Проблемою Путіна, яка змусила його просити Трампа про зустріч на Алясці, є економічна нездатність РФ вести війну далі. Стан російської економіки змушує Москву скорочувати військовий бюджет, що загрожує програшем у...
Країна Світ
19.08.2025
11:25

"Фінський варіант". Історія по колу. Далі – знову війна

Вимоги Москви про передачу ще не захоплених Москвою територій в обмін на «мир» робить цю аналогію майже абсолютною. Виявилося, що за 80 років, креативність Кремля не просунулась ні на йоту.
Всі статті