Спікер Палати представників виніс законопроект про допомогу Україні, бо дізнався про злочини РФ

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон, який раніше відмовлявся виносити на розгляд законопроєкт про допомогу Україні, змінив свою думку після ознайомлення з розвідувальними даними і свідченнями про злочини РФ. Про це пише "Європейська правда" з посиланням на американські ЗМІ. 

Він зустрічався з чиновниками національної безпеки, з якими обговорював секретні дані розвідки. Йому пояснили, наскільки швидко в Україні закінчуються боєприпаси і якими жахливими будуть наслідки, якщо українську протиповітряну оборону більше не буде посилено американською зброєю. 

Спікер також був вражений історіями, які він почув під час зустрічей із президентом України Володимиром Зеленським та іншими, про масштаби страждань, завданих російськими військами Україні.

"Я дійсно вірю цій інформації. Я думаю, що Володимир Путін продовжував марширувати Європою, якби йому дозволили. Думаю, наступним він може піти проти Балтії. Я думаю, що він може посваритися з Польщею або одним із наших союзників по НАТО", - розповів спікер.

"Історія судить нас за те, що ми робимо, - сказав він журналістам у Капітолії минулого тижня. - Зараз критичний час. Я міг прийняти егоїстичне рішення і зробити що-небудь інше. Але я роблю тут те, що я вважаю правильним. Я вважаю, що надання летальної допомоги Україні зараз критично важливе".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті