Ось така ось "Единая Россия". "Американського бійця ММА Джеффа Монсона обрано депутатом курултаю Башкортостану

Американського бійця змішаних єдиноборств Джеффа Монсона обрали депутатом курултаю (парламенту) Башкартостану РФ. Про це повідомляють росЗМІ 13 вересня.

"Монсон посідав п'яте місце в партійному списку " Єдиної Росії", яка за підсумками "виборів" 10 вересня здобула 87 зі 110 місць у курултаї (парламенті Башкартостану)", - зазначили росЗМІ.

Джефф Монсон, відомий своїми проросійськими висловлюваннями, у травні 2018 року отримав громадянство РФ, після чого став депутатом міської ради підмосковного Красногорська від " Єдиної Росії".

Монсон заявляв про намір провести в серпні останній бій кар'єри в "рідній Уфі", але будь-яких повідомлень про те, що бій відбувся, немає.

Як повідомлялось раніше, окупанти знайшли альтернативу вантажівкам, завізши на фронт коней з Башкортостану.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті